napisz

SZCZECINEK
ul. Boh. Warszawy 51
tel. 94 37 476 48
SZCZECINEK
ul. Wyszyńskiego 14/U1
tel. 94 71 373 03
BORNE SULINOWO
Al. Niepodległości 7c/U1
tel. 94 37 333 40
mieszkaniadomygrunty, działkiobiekty,lokale użytkowe

Zapraszamy do naszych biur:

78-400 Szczecinek
ul. Boh. Warszawy 51
tel./fax: 94 374 76 48

andrzej@pgn.szczecinek.pl

Szczecinek mapa

78-400 Szczecinek
ul. Wyszyńskiego 14/U1
tel./fax: 94 71 373 03

karol@pgn.szczecinek.pl

Szczecinek mapa

78-449 Borne Sulinowo
Al. Niepodległości 7c/U1
tel./fax: 94 37 333 40

grzegorz@pgn.szczecinek.pl

Borne Sulinowo mapa

Biura są czynne: PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK 9.00-17.00, SOBOTA 10.00-13.00

Nasz zespół:

Szczecinek
ul. Boh. Warszawy 51:

  • Andrzej Wójtowicz

    Andrzej Wójtowicz
    pośrednik w obrocie nieruchomościami
    licencja nr 892


    tel. kom. 698818743
    andrzej@pgn.szczecinek.pl

  • Łukasz Niedzielin

    Łukasz Niedzielin
    pomocnik pośrednika w obrocie
    nieruchomościami
    licencje nr 892, 6632


    tel. kom. 602 599 631
    lukasz@pgn.szczecinek.pl

  • Kacper Nowakowski

    Kacper Nowakowski
    pomocnik pośrednika w obrocie nieruchomościami
    licencja nr 892


    tel. kom. 604 784 545
    kacper@pgn.szczecinek.pl

Szczecinek
ul. Wyszyńskiego 14/U1:

  • Karol Parapura

    Karol Parapura
    pośrednik w obrocie nieruchomościami
    licencja nr 6632


    tel. kom. 600 975 867
    karol@pgn.szczecinek.pl

  • Marcin Kaszczyc

    Marcin Kaszczyc
    pomocnik pośrednika w obrocie
    nieruchomościami
    licencja nr 6632


    tel. kom. 535 188 880
    marcin@pgn.szczecinek.pl

Borne Sulinowo
Al. Niepodległości 7c/U1:

  • Grzegorz Mazurkiewicz

    Grzegorz Mazurkiewicz
    pośrednik w obrocie nieruchomościami
    licencja nr 4396


    tel. kom. 608 689 876
    grzegorz@pgn.szczecinek.pl

  • Emilia Szeról

    Emilia Szeról
    pomocnik pośrednika w obrocie
    nieruchomościami
    licencja nr 4396


    tel. kom. 602 506 851
    emilia@pgn.szczecinek.pl

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub napisz sms - oddzwonimy!


Facebook