napisz

SZCZECINEK
ul. Boh. Warszawy 51
tel. 94 37 476 48
SZCZECINEK
ul. Wyszyńskiego 14/U1
tel. 94 71 373 03
BORNE SULINOWO
Al. Niepodległości 7c/U1
tel. 94 37 333 40
mieszkaniadomygrunty, działkiobiekty,lokale użytkowe

Strona 1/27
Znaleziono 131 ofert sprzedaży domów

Filtruj

Wybierz gminę z dostępnych Wybierz miejscowość z dostępnych

 

Sortuj według    
identyfikator oferty280133
lokalizacjaŻeńsko ,
gmina: Wierzchowo
powiat: drawski
woj.: Zachodniopomorskie
typczęść budynku
liczba pokoi3
powierzchnia całkowita80 m2
działka880 m2
forma wł.własność
cena ofertowa67 000 zł
[oblicz koszty zakupu]

0% PROWIZJI
od kupującego
sprzedam-dom-Żeńsko

Liczba prezentowanych zdjęć: 15


Do końca roku możliwość negocjacji cenowej!
Połowa domu (lokal mieszkalny) 

z działką budowlaną 
na Pojezierzu Drawskim

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!

Nieruchomość położona jest na obrzeżach niewielkiej wsi Żeńsko, w gminie Wierzchowo, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim. Wieś leży ok. 2 km na południe od Żabina (sołectwo), ok. 1,5 km na północ od wojskowej 12. Bazy Lotniczej Mirosławiec, przy mało uczęszczanej, asfaltowej drodze powiatowej.
Wokół wsi znajdują się duże obszary lasów państwowych oraz wiele większych i mniejszych jezior. Najbliższe jezioro Dramienko z piękną, piaszczystą, strzeżona plażą w odl. ok. 1,5 km. Do jednego z większych jezior Pojezierza Drawskiego – Jeziora Lubie ok. 5-7 km.  

Oferowana nieruchomość to mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 63 m2 (wg. księgi wieczystej 57,66 m2) zajmujące nieco ponad połowę budynku 2-lokalowego, kiedyś stanowiącego jedną całość funkcjonalną. Z mieszkaniem związany jest też udział w proporcjonalnej części (52%) dużego, przestronnego poddasza nadającego się do adaptacji, w piwnicy o pow. ok. 20 m2, korytarzu wejściowym o pow. ok. 11,5 m2, schodach na poddasze i do piwnicy oraz działce gruntu nr 1/8 o pow. 291 m2

Jest możliwość kupna sąsiedniego mieszkania, czyli pozostałej części budynku.

Mieszkanie jest w „stanie surowym” – przygotowane do wykończenia i adaptacji według własnej koncepcji. Stan mieszkania przedstawiony na zdjęciach.
Obecnie na powierzchnię użytkową składają się: 3 pokoje (ok. 12,2 m2, 13,5 m2, 20,3 m2), kuchnia (ok. 12,5 m2) i łazienka (ok. 4,5 m2).
 
Budynek wybudowany przed rokiem 1945 z czerwonej cegły, parterowy z użytkowym poddaszem z dachem dwuspadowym krytym dachówką, częściowo podpiwniczony o ładnej klasycznej bryle, pełnił kiedyś rolę niemieckiej szkoły.

Media:
do budynku doprowadzony jest prąd, wodociąg gminny oraz gminny kolektor sanitarny.
  

Razem z mieszkaniem, za łączną cenę 67 000 zł, sprzedawana jest zaznaczona na załączonej mapce na żółto, przylegająca do domu działka budowlana nr 1/6 o pow. 0,0729 ha. Na działce tej znajdują się pozostałości po niedużym budynku gospodarczym.

Ze względu na położenie wśród lasów (300 m od domu) i w pobliżu wielu jezior oraz w sąsiedztwie zabudowy wiejskiej, dostępność mediów oraz możliwość rozbudowy i adaptacji do własnych potrzeb, oferowana nieruchomość może okazać się bardzo atrakcyjną  propozycją dla poszukujących swojego miejsca na ziemi lub miejsca do letniego czy weekendowego wypoczynku.

Pojezierze Drawskie wciąż wolne od natłoku turystów umożliwia różne formy aktywnego wypoczynku. Oferuje lasy pełne dzikiej zwierzyny i runa leśnego, liczne szlaki turystyczne piesze, konne i rowerowe, czyste jeziora i rzeki obfitujące w wiele gatunków ryb.
Jezioro Lubie o pow.1439 ha, gł. 46.3 m, dł. 14.1 km, szer. 2.2 km jest najdłuższym i trzecim pod względem wielkości zbiornikiem wodnym Pojezierza Drawskiego. Dzięki wielu zatokom i wyspom jezioro jest wspaniałym miejscem do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Przez jezioro przepływa Drawa, która jest najdłuższą (199 km) rzeką Pojezierza Drawskiego, a zarazem niepowtarzalnie pięknym szlakiem kajakowym im. ks. Kardynała Karola Wojtyły.

Wynagrodzenie pośrednika ponosi tylko Sprzedający. 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6368. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

[Mapa] [Zapytaj o kredyt] [Obserwuj ofertę] [Drukuj ofertę]
[Moja propozycja kupna] [Poleć znajomemu] [Dodaj do notatnika]
[Kontakt]
identyfikator oferty280106
lokalizacjaRydzewo Rydzewo
gmina: Drawsko Pomorskie
powiat: drawski
woj.: Zachodniopomorskie
typwolno stojący
liczba pokoi6
powierzchnia całkowita192 m2
działka1000 m2
forma wł.własność
cena ofertowa258 000 zł
[oblicz koszty zakupu]

0% PROWIZJI
od kupującego
sprzedam-dom-Rydzewo

Liczba prezentowanych zdjęć: 22


Do końca roku możliwość dużej negocjacji cenowej! 

Dom wolnostojący częściowo wyremontowany (w trakcie remontu) 

we wsi Rydzewo 
na Pojezierzu Drawskim

Nieruchomość położona jest we wsi Rydzewo, w gminie Drawsko Pomorskie w powiecie drawskim w środkowej części woj. zachodniopomorskiego. Rydzewo jest liczącą ok. 350 mieszkańców wsią sołecką, położoną 10 km na północ od Drawska Pomorskiego przy drodze wojewódzkiej nr 162 łączącej Drawsko Pomorskie z Kołobrzegiem (70 km od Kołobrzegu). Miejscowość ta jest uroczo położona nad dwoma jeziorami: Będargowo (35 ha) i Rydzewo (42,5 ha).

Dom stoi na działce o pow. 0,10 ha w centrum wsi w sąsiedztwie zwartej zabudowy wiejskiej. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok. 20 m i długości ok. 50 m.
Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, niepodpiwniczony wybudowany z cegły. Dach drewniany, dwuspadowy, kryty dachówką ceramiczną.

Budynek jest w trakcie gruntownego remontu. Prace wykonane w chwili obecnej: nowa więźba dachowa i pokrycie dachu dachówką ceramiczną BRAAS, nowe stropy, instalacja elektryczna, wysokiej klasy stolarka drzwiowa i okienna z PCV z roletami zewnętrznymi, nowe okno połaciowe, posadzki, tynki, izolacje, nowy komin i ściana nośna środkowa, przyłącze wody, studzienka kanalizacyjna, ścianki wewnętrzne na poddaszu z płyt g-k na profilach metalowych. W ramach remontu wykonano (zgodnie z pozwoleniem nadzoru budowlanego) wykusze dachowe, dzięki którym uzyskano większe i atrakcyjniejsze pomieszczenia na poddaszu.
Budynek wymaga dokończenia robót budowlanych, m. in. rozprowadzenia instalacji wod.-kan.  

Parter o pow. użytkowej ok. 96 m2 podzielony jest w chwili obecnej na dwa duże pomieszczenia: salon o pow. ok. 58 m2 i pokój o pow. ok. 37 m2, który z powodzeniem można podzielić na dwa mniejsze pokoje. W części centralnej parteru znajdują się nowe, drewniane schody na poddasze a w tylnej części pomieszczenie wc (1,1 m2). W salonie jest miejsce na kominek. 
Poddasze ma powierzchnię mierzoną po obrysie podłogi ok. 96 m2. Powierzchnia użytkowa, którą będzie można określić po zakończeniu remontu będzie znacznie mniejsza z uwagi na skosy i duże części pomieszczeń o wysokości niższej niż normatywna. W chwili obecnej na poddaszu wyodrębniono 5 pomieszczeń ( 3 pokoje, łazienka i pom. gospodarcze).

Do budynku mieszkalnego przylega murowany budynek gospodarczy o pow. zabudowy ok. 23,5 m2 (6,7 m  3,5 m). W budynku tym z powodzeniem można np. urządzić kotłownię oraz pom. gospodarcze.

Atutem tej oferty jest możliwość dokonania na tym etapie remontu indywidualnej, dopasowanej do własnych potrzeb i wymagań aranżacji wnętrz, zastosowania różnych rozwiązań systemu ogrzewania, układu i przeznaczenia pomieszczeń a także lokalizacja w ładnej, położonej nad jeziorami wsi.  

Niewielka odległość do okolicznych miast, takich jak: miasto powiatowe Drawsko Pomorskie - ok. 10 km, uzdrowisko Połczyn – Zdrój - ok. 36 km, Świdwin z Aquaparkiem - 20 km a także do miejscowości nadmorskich: Kołobrzeg - 70 km oraz położenie wśród lasów i jezior malowniczego Pojezierza Drawskiego, wszystko to stwarza doskonałe warunki do zamieszkania i wypoczynku w tych atrakcyjnych a wciąż wolnych od natłoku turystów okolicach.

Opis nieruchomości opracowany na podstawie informacji właściciela oraz dokumentów
i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6368.


[Mapa] [Zapytaj o kredyt] [Obserwuj ofertę] [Drukuj ofertę]
[Moja propozycja kupna] [Poleć znajomemu] [Dodaj do notatnika]
[Kontakt]
identyfikator oferty0502454
lokalizacjaMieszałki , 21
gmina: Grzmiąca
powiat: szczecinecki
woj.: Zachodniopomorskie
typwolno stojący
liczba pokoi3
powierzchnia całkowita88 m2
działka71700 m2
forma wł.własność
cena ofertowa260 000 zł
[oblicz koszty zakupu]

0% PROWIZJI
od kupującego
sprzedam-dom-Mieszałki

Liczba prezentowanych zdjęć: 26


GOSPODARSTWO ROLNE O POW. 7,17 HA,
ZABUDOWANE BUDYNKIEM MIESZKALNYM ORAZ BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI,
MIESZAŁKI GM. GRZMIĄCA.


Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi na działce gruntu o pow. 7,17 ha (w jednym kawałku), położona na skraju miejscowości Mieszałki, przy drodze asfaltowej w kierunku Grzmiącej.

Budynek mieszkalny o pow. zabudowy ok. 88 m2, wolno stojący, murowany, kryty dachówką, składający się z: 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, łazienki z kotłownią oraz korytarza.
Ogrzewanie c.o. własne etażowe, woda z własnej studni, szambo, prąd, siła.

Budynki gospodarcze:
1. chlewnia - pow. zabudowy ok. 337 m2, murowany, kryty eternitem;
2. stodoła - pow. zabudowy ok. 256 m2, drewniany, kryty dachówką;
3. obora - połączony z szopą, pow. zabudowy ok. 67 m2, murowany, kryty dachówką;
4. szopa - połączona z oborą, pow. zabudowy ok. 52 m2, murowany;
5. garaże - pow. zabudowy ok. 76 m2, murowane, częściowo drewniane, kryte eternitem;
6. szopa - pow. zabudowy ok. 20 m2, murowany;
7. szopa - pow. zabudowy ok. 16 m2, murowany.

Działka gruntu nr 236/3 o pow. 7,17 ha, obecnie nieuprawiana, częściowo porośnięta samosieją.
Klasy gruntów: B-RIVb - 0,44 ha; RIVa - 1,40 ha; RIVb - 0,41 ha; RV - 1,83 ha; RVI - 0,060 ha; ŁV - 0,66 ha; ŁVI - 0,10; PsIV - 0,35 ha; PsV - 0,98 ha; W-PsIV - 0,03 ha; Lz-PsV - 0,19 ha; N - 0,18 ha.
Na działce przy zabudowaniach znajduje się staw.

Najbliższe zabudowania mieszkalne znajdują się w odległości ok. 350 m od budynków.

Dojazd do działki drogą asfaltową, a do siedliska ok. 300 m drogą gruntową.

Odległości: Grzmiąca - ok. 4,5 km; Szczecinek - ok. 27 km; Koszalin - ok. 45 km.

Wynagrodzenie pośrednika ponosi Sprzedający.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego . Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 892.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości (lokalu).
[Mapa] [Zapytaj o kredyt] [Obserwuj ofertę] [Drukuj ofertę]
[Moja propozycja kupna] [Poleć znajomemu] [Dodaj do notatnika]
[Kontakt]
identyfikator oferty0502770
lokalizacjaBorne Sulinowo Różana 2
gmina: Borne Sulinowo
powiat: szczecinecki
woj.: Zachodniopomorskie
typwolno stojący
liczba pokoi31
powierzchnia całkowita1123 m2
działka1093 m2
forma wł.własność
cena ofertowa999 000 zł
[oblicz koszty zakupu]

0% PROWIZJI
od kupującego
sprzedam-dom-Borne Sulinowo

Liczba prezentowanych zdjęć: 21


999.000 ZŁ - CENA OBNIŻONA - PROMOCJA DO 31 STYCZNIA 2015 R
DOSKONAŁA INWESTYCJA! 
Budynek położony w parkowej części miasta, w sąsiedztwie pensjonatów, ok. 400 m od jeziora Pile. 
 
Budynek - możliwość wykorzystania jako pensjonat lub jako budynek mieszkalny:
parter - siedem oddzielnych lokali:
- 2 x 2 pokoje + łazienka i 5 x 3 pokoje + łazienka;
piętro - siedem oddzielnych lokali:
- 2 x 2 pokoje + łazienka i 5 x 3 pokoje + łazienka;
poddasze użytkowe - dwa apartamenty mieszkalne;
podpiwniczenie.

Budynek wyposażony jest w:
- instalację wodociągową zasilaną z sieci miejskiej; 
- instalację kanalizacyjną z odprowadzeniem do sieci miejskiej;  
- ogrzewanie c.o. i ciepłą wodę z sieci miejskiej; 
- instalację elektryczną, siłową i oświetleniową; 
- wentylację grawitacyjną.  

Budynek położony jest na działce nr 31/1 w Bornem Sulinowie przy ul. Różanej 2, w parkowej części miasta w sąsiedztwie pensjonatów ok. 400 m od jeziora Pile.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest jako:
89 U, Ut, MW - teren zabudowy usługowej i usługowej turystyki, teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Sprzedaż lub zamiana na inne.

Wynagrodzenie pośrednika ponosi Sprzedający. 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 4396. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).
[Mapa] [Zapytaj o kredyt] [Obserwuj ofertę] [Drukuj ofertę]
[Moja propozycja kupna] [Poleć znajomemu] [Dodaj do notatnika]
[Kontakt]
identyfikator oferty0502780
lokalizacjaSzczecinek Miła 22
gmina: Szczecinek
powiat: szczecinecki
woj.: Zachodniopomorskie
typczęść budynku
liczba pokoi5
powierzchnia całkowita110 m2
działka398 m2
forma wł.własność
cena ofertowa270 000 zł
[oblicz koszty zakupu]

0% PROWIZJI
od kupującego
sprzedam-dom-Szczecinek

Liczba prezentowanych zdjęć: 25


DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ,
SZCZECINEK UL. MIŁA.
NOWA CENA - 270 000 ZŁ!
OBNIŻONA O 29 000 ZŁ!

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 110 m2, kryty dachówką, w połowie podpiwniczony, częściowo ocieplony, składający się z 5 pokoi, 2 kuchnii, łazienki, wc, 2 korytarzy, piwnicy oraz strychu.

Opis domu:
parter:
- pokój o pow. ok. 16,55 m2 - na podłodze panele, na ścianach tapeta, na suficie kasetony styropianowe, okno drewniane;
- pokój o pow. ok. 13,16 m2 - na podłodze panele, na ścianach tapeta, na suficie tapeta, okno drewniane;
- pokój o pow. ok. 18,64 m2 - na podłodze panele, na ścianach tapeta, okno drewniane;
- kuchnia o pow. ok. 8,66 m2 - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach tapeta, w części roboczej glazura, okno drewniane, piecyk gazowy "Termet", kuchenka "Mastercook", zlewozmywak;
- łazienka o pow. ok. 2,85 m2 - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach częściowo glazura, częściowo tapeta, wanna;
- wc o pow. ok. 1,27 m2 - na podłodze terakota, na ścianach glazura, oświetlenie halogenowe, sedes, wejście do piwnicy;
- korytarz o pow. 3,52 m2 - na podłodze panele podłogowe, na ścianach tapeta;
piętro:
- pokój o pow. ok. 17,53 m2 - podłoga drewniana malowana, ściany malowane, okno drewniane;
- pokój o pow. ok. 15,52 m2 - podłoga drewniana malowana, ściany malowane, na suficie kasetony styropianowe, okno drewniane;
- kuchnia o pow. ok. 5,22 m2 - na podłodze wykładzina pcv, na ścianach tapeta, wyłaz dachowy, kuchenka gazowa "Ewa", zlewozmywak;
- korytarz o pow. ok. 6,25 m2- podłoga drewniana malowana, na ścianach lamperia, schody na strych, wejście do komórki.

Posesja składa się z dwóch działek geodezyjnych nr 551 i 552 o łącznej pow. 398 m2, obsiana trawą z nasadzeniami krzewów ozdobnych oraz kwiatów. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem 38 MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - bliźniacza.
Budynek, jako o walorach zabytkowych, jest chroniony planem miejscowym.

Podatek od nieruchomości na dzień 04.07.2014 r. wynosi ok. 270 zł rocznie.

Media: prąd, siła, gaz, woda, kanalizacja znajdują się w budynku.
Ogrzewanie własne etażowe - piec c.o. znajduje się w piwnicy.
Ciepła woda podgrzewana piecykiem gazowym znajdującym się w kuchni.

W pobliżu nieruchomości znajdują się: park, jezioro, plaża miejska, basen, kościół, szkoła podstawowa, szkoła średnia, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, dworzec PKP.

Wynagrodzenie pośrednika ponosi Sprzedający.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6632.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).
[Mapa] [Zapytaj o kredyt] [Obserwuj ofertę] [Drukuj ofertę]
[Moja propozycja kupna] [Poleć znajomemu] [Dodaj do notatnika]
[Kontakt]


Facebook